Haksız Rekabete Karşı Halkımızın ve Esnafımızın Yanında

Süper Bakkal Nasıl Olunur ?

Bakkal INSERT' i Nedir?

Bakkal INSERT' i, bakkal - market esnafının, yerel ve ulusal zincir marketlere karşı rekabet gücünü arttırmak için İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası ve İZBAKBAY A.Ş.' ın işbirliği ile hazırlanmış indirim dergileridir. Bu dergiler her onbeş günde bir İZBAKBAY A.Ş. tarafından hazırlanarak ve ücretsiz olarak esnafın hizmetine sunulmaktadır.

 

Neden Bakkal INSERT' i yapmalıyım ?

Müşterileriniz, yerel ve ulusal zincirlerin yaptığı indirimleri çeşitli iletişim araçları ile takip edebilirken, siz esnafların çok daha ucuza satmasına rağmen yeterli reklam yapılmadığı için indirimlerden haberdar olamamaktadır. Bu neden ile İzmir Bakkalar ve Bayiler Odası ve İZBAKBAY A.Ş. tarafından yapılan bu ücretsiz çalışmaya katılarak müşterilerinize hem indirimlerinizi duyuracak hem de reklamınızı yapmış olacaksınız.

Bakkal INSERT' ine nasıl katılabilirim ?

Her 15 günde bir çıkarılan INSERT' leri, İZBAKBAY A.Ş.' den ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. INSERT' teki ürünleri belirtilen tarih aralığında, belirtilen fiyattan satarak INSERT' e katılabilirsiniz.

Bakkal INSERT' ine nasıl dağıtmalıyım?

INSERT' e sizin için ayrılan alana Bakkalınızın kaşesini basarak, müşterilerinizin posta kutularına, kapı önlerine bırakabilirsiniz. En uygun dağıtım yolu, müşterilerinize birebir insert' leri vererek ürünler hakkında da ayrıntılı bilgi vermenizdir.

Ürünleri nasıl temin edebilirim ?

Bakkal INSERT' leri ile aynı tarih aralığında İZBAKBAY A.Ş. tarafından esnafa yönelik indirim dergisi çıkmaktadır. Bu dergi de sizlere ürünler indirimli olarak ve yerel ve ulusal zincirler ile rekabet edebilecek şartlar ile sunulmaktadır. Ürünlerinizi izbakbay A.Ş.den rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ürünleri nasıl teşhir etmeliyim ?

INSERT tarihi boyunca, INSERT' lerden seçeceğiniz en az 3-5 ürünü bakkalınızın en görünür bölümünde ve mümkün olduğu kadar çok şekilde teşhir etmelisiniz. Unutmamalıyız ki, bir fiyattan çok teşhir sattırır.