Haksız Rekabete Karşı Halkımızın ve Esnafımızın Yanında

Başkanın Kaleminden

YASAYLA KORUNMALI

Yasal düzenlemeler yürürlüğe girene kadar üyelerimizi mağduriyetten korumak adına kurduğumuz şirket büyük ilgi gördü. Küresel krize rağmen Her yılı kar ederek kapattık.

HER TÜRLÜ ÜRÜN VAR

İlk aşamada şubeler için yer tespiti ve sermaye birikimi çalışmaları yapmaktayız. Tüm bu çalışmaları hiçbir devlet kurumu ya da finans kuruluşundan yardım, teşvik veya destek almadan yapıyoruz. Kendi imkanlarımızı kullanarak hem üyelerimize uygun fiyatlı mal tedariki yapıyoruz, hem de şirketi kar ettirerek geliştirmeyi, daha fazla şube ile daha fazla esnafımızı ucuz ürünlerimizden yararlandırmayı hedefliyoruz. Şube sayısını İzmir genelinde yeterli sayıya ulaştırdıktan sonra, dağıtım filosu kurarak, hizmeti üyenin ayağına götüreceğiz. Ürün satışlarımızda bakkalın içinde bulunduğu zor durumu düşünerek, kredi kartı ve taksitli satışlar gibi ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. İZBAKBAY'da bir bakkalın ihtiyacı olan her ürün buluyor. Buna Sigara ve Alkol ürünleri de dahil. Şirketin ürün listesi, bakkal dostlarımın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlandı.

Dayanışmanın en güzel örneğiyiz İZBAKBAY'ın başarısının temelinde kenetlenme yatmaktadır.  Büyük sermayelere, teşviklere gereksinim duymadan, birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle İZBAKBAY'ı önemli bir noktaya taşıdık. Başarımızda üyelerimizin oda yöneticilerine gösterdiği samimi desteklerinin payı büyük. İzmir'de faaliyet gösteren tüm bakkal dostlarımız, şirketimizin doğal ortağıdır. Bu şirket bakkalın can simididir, İzmirli bakkalların kendi kuruluşudur, oda-üye bağının simgesi, İzmir'deki bakkal-oda dayanışmasının en güzel örneğidir.