< < İzbakbay A.Ş.

Haksız Rekabete Karşı Halkımızın ve Esnafımızın Yanında

İzbakbay A.Ş.

İZBAKBAY Gıda Maddeleri Paz. San. ve Tic. A.Ş. Mayıs 2009 tarihinde, İzmirli tüm esnafın daha ucuz, daha hızlı, daha kolay alım yapabilmesi için İzmir Bakkallar ve Bayiler Odasının öncülüğünde Bozyaka semtinde kurulmuştur. 2010 yılında mağazasında yaptığı çalışmalar ile büyümeye giderek kapasitesinde %41 artış sağlamıştır. Yeni şubeleri ile büyüyerek tüm esnafımızın ticari sorunlarının çözümünde yardımcı olmaya devam edecektir.

İZBAKBAY Gıda Maddeleri Paz. San. ve Tic. A.Ş. ücretsiz otoparkı, kredi kartı ile alışveriş olanağı, her türlü gıda maddesi, tütün ve alkollü içecek ürünleri ile haftanın her günü 08:30 - 18:30 Saatleri arasında İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası kuruluşu olan şirketimiz esnafımızın hizmetindedir.

Amacımız,

Bakkal, bayi, market ve diğer esnafın yerel ve ulusal zincir marketler tarafından maruz bırakıldığı haksız rekabete karşı toplu tedarik avantajı ile esnafın çıkarlarını korumak, yeni satış stratejileri, insertler ve diğer çalışmalar ile esnafın satışlarının artışlarına yardımcı olmak ve toplum nezlinde esnafın itibarının artmasına katkıda bulunmaktır.